Sztárok

Trágár üzenetekkel zaklatják Kulcsár Edinát

Magyarország szépének, Kulcsár Edinának a hírnéven és a csillogáson túl sajnos olyan dolgokat is át kell élnie mint, hogy trágár üzenetekben, légből kapott vádakkal illetik, és sértegetik. A szépségkirálynő a Borsnak nyilatkozott a történtekről.

"Takarítónőnek sem kellenél Dubajba"

Az nem derült ki, hogy Edina privát üzenetben, azaz sms-ben kapta-e az obszcén üzenetet, vagy Facebookon írtak neki, mindenesetre az ismeretlen férfi sorai igen megdöbbentőek.

Az üzenet szerint "a szépségkirálynő biztosan széttette a lábát valakinek és furulyázott keményen, hogy a fejére kerüljön a korona, mert szépnek nem nevezhető". A üzenet küldője nem érte be ennyivel, tovább fröcsögött: "Dubajba sem kellenél takarítónőnek, egy ujjal nem érnék hozzád, mert nálad sokkal szebb csajok is vannak."

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

Edina csak nevet

"Amikor először elolvastam az üzenetet, el sem hittem, hogy ezt én kaptam. Amikor másodszor olvastam, már csak nevettem rajta. Az építő kritikát általában megfogadom, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Az ilyen jellegű leveleken csak mosolyogni tudok." - nyilatkozta Kulcsár Edina, aki sajnos kapott már a fentihez hasonló üzeneteket.

Fotó: Femcafe/Cser Dániel

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Tombol a hőkupola, rekordalacsony a Duna vízszintje és leállt Paks utolsó blokkja is. A HungaroMet szerint ma zivatarok hozhatnak némi enyhülést.
Lifestyle
Drámai méreteket ölt a hódok elszaporodása Siklósd környékén. A felépített gátak elzárják a víz útját, közvetlenül veszélyeztetve a Fertő-tó vízellátását.
Home&Design
Az ősz hosszú éveken át egyet jelentett a barna különböző árnyalataival, idén azonban új kedvenc veszi át a helyét. A lakberendezők szerint ez a szín egyszerre elegáns, megnyugtató és meglepően...
Lifestyle
A többség most bizony járatja a klímát, de sok a félreértés az eszköz körül, amit nem árt tisztázni.
Fashion&Beauty
Nem kell magassarkút húznod ahhoz, hogy hosszabbnak tűnjenek a lábaid. Egy jól megválasztott nadrágszabás csodákra képes, és idén ősszel ráadásul a divatvilág egyik legnagyobb kedvence is.
Utazás
Nem olcsóak a strandon a belépőjegyek, és az egyik vendég szerint ezzel már átlépnek egy határt a pénztárnál.