Utazás

A legszebb kirándulóhelyek hazánkban a tél utolsó napjaira

Az erdei utakat nem csak a jó időben, de a tél utolsó napjaiban is érdemes meghódítani, ilyenkor ugyanis a természet többet mutat magából, mint azt sejtenénk. A napsütés, a friss levegő és a mozgás az egészségünkre is jó hatással van. Öltözzünk fel melegen és irány az erdő!

Nagy Hideg-hegy

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

A Börzsönyben található sí- és túraközpont miatt télen is kedvelt kirándulóhely, ilyenkor nagyobb az esély arra is, hogy a csendes erdőben vaddal is találkozhatunk. Gyakorlott túrázók, kezdők és családok számára is mesés kikapcsolódást nyújt az erdő, különböző nehézségű turistautak közül választhatunk. Ha elég elszántak vagyunk és nem riaszt el minket néhány meredekebb emelkedő, a Nagy Hideg-hegy 864 méter magas csúcsán lenyűgöző szépségű panorámában lehet részünk. A fent lévő turistaházban megpihenhetünk, felmelegedhetünk, ehetünk-ihatunk.

Fotó: due.hu

Oldalak

Utazás
Lifestyle
A nagyobb videós elérésekért influenszerek mutatják be, hogy miket pakolnak a wifi router tetejére, amitől az gyorsabb lesz.
Sztárok
Az új Horrorra akadva most nagyon pörög az interneten, és magyar szinkronnal is feltették.
Lifestyle
Hamarosan elindul a nyugdíjas SZÉP-kártya program, azonban rengeteg körülötte a bizonytalanság.
Lifestyle
A gyanútlanul elkövetett, rutinszerű konyhai mozdulat mögött komoly lakástűz és áramütés veszélye leselkedik. Mutatjuk, miért kockáztatja az életét az, aki rázással takarítja a pirítóját.
Utazás
A júniusi iskolai szünet kezdetével hivatalosan is elstartolt a főszezon. Bár a gazdasági nehézségek miatt idén sokan óvatosabbak, találtunk egy pénztárcabarát, tömegmentes földi paradicsomot.
Sztárok
Három éve hiába próbáltak többször is mentőt hívni a lányai Gálvölgyi Jánoshoz - a Femcafe értesülései szerint négy embert állítanak bíróság elé az ügyben.