Sztárok

Hurrá - Mégis együttmarad az álompár

Mégsem válik a „karibi kalandor” Orlando Bloom és Miranda Kerr. A pár nemrég erősítette meg, hogy újra együtt vannak, csupán egy kis mosolyszünetet tartottak.

December közepén még nem szívesen tettünk volna nagyobb összeget arra, hogy Orlando és Miranda együtt maradnak, de úgy tűnik szerencsére tévedtünk, ugyanis a házaspár az idei Golden Globe-on ismét kéz a kézben jelent meg.

Pár héttel ezelőtt még mindenki azt találgatta, vajon mikor jelenti be a pár, hogy elválnak, hiszen az utóbbi időben olyan keveset találkoztak, hogy az már inkább volt munkakapcsolatnak mondható, mint házasságnak. Bloomék akkor úgy magyarázták a dolgot, hogy munkájuk miatt mindig a világ másik pontjára kell utazniuk, ezért nincsenek soha együtt.

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

Azt azonban Orlando is belátta, hogy ez a kifogás igencsak sovány, így közös megegyezéssel egy rövid kényszerpihenő mellett döntöttek. A pár hetes különlét azonban annyira megviselte a párt, hogy rájöttek, nem élet az élet a másik nélkül, így az ünnepeket már a legnagyobb boldogságban töltötték Los Angeles-i otthonukban gyermekükkel, Flynnel, és megfogadták, hogy ezentúl sokkal több időt töltenek majd együtt.

Fotó: popsugar.com

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Van néhány étel, ami alaposan be tudja fogni az ételest, és a bolognai is köztük van.
Lifestyle
Lifestyle
A legtöbben azt hiszik, hogy alaposan bekenik magukat naptejjel, a szakértők szerint azonban vannak olyan testrészek, amelyekről rendszeresen megfeledkezünk. Ez pedig fájdalmas leégéshez vezethet még...
Egészség
Az izzadás senkit sem kerül el, azonban vannak olyan ételek, amik erősen tudják fokozni.
Sztárok
Diana hercegnének volt egy kedvenc nyári vacsorája, és érdekes módon ezt mi magyarok is elég gyakran szoktuk készíteni.
Fashion&Beauty
Kaia Gerber hófehér, elegáns, mégis szexi nyári ruhában mutatkozott nemrég a nyilvánosság előtt, a látványtól pedig alig jutunk szóhoz.