Sztárok

"Megéreztem a kiesésemet" - Interjú Éden Tamással

A tegnap esti párválasztó ceremónia után Anikó úgy döntött, hogy Tamásnak kell távoznia az Éden Hotelből. Interjúnkban a játékról, kieséséről és zenéről kérdeztük őt.

Miért jelentkeztél a játékba?

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

Tamás: Számomra a legnagyobb húzóerő Mexikó volt. A környezet és a kaland pótolhatatlan szerintem.

Akkor ezek szerint a pénznyeremény annyira nem is motivált?

Tamás: Reális esélyt nem láttam arra, hogy eljussak a végéig. Nyilván, amikor már bent voltam a játékban, akkor megfordult a fejemben, de annyira nem foglalkoztatott.

Most, hogy már részt vettél a játékban, mi a véleményed összességében róla?

Tamás: Szerintem a ma Magyarországon fellelhető legjobb valóságshow. Egyrészt azért, mert nagyon nagy az érdeklődés körülötte, másrészt azért, mert nem a szavazatok döntenek, nem manipulatív – bár nem tudom pontosan, hogy a többi mennyire az. Itt abszolút a játékosokra és a kialakult viszonyokra van bízva, hogy ki az, aki megy, és ki marad. Véleményem szerint ez a legkorrektebb játék.
Kellemes csalódás volt részemről, mert egész másra számítottam. Főleg attól tartottam, hogyan fogadják az emberek, de abszolút pozitív a megítélés. Nagyon jó volt az egész közeg, a hotel, a táj, amit egész nap láttunk, és a játékosokkal is a mai napig jóban vagyunk. Úgyhogy szerintem megérte.

Pedig életveszélybe is kerültél…

Tamás: Igen, a skorpió. Nem túl szerencsésen pont belenyúltam, és megcsípte a bal karomat. Kiszívtam a mérget, ezzel okoztam még nagyobb galibát. Azt gondolom, hogy egy ilyen élmény után nem tudnak nagyon megijeszteni semmivel. Egy olyan fordulópont után, amit én átéltem a kórházban, sok mindentől már nem félek.

Van valami, amit így visszagondolva másképp csinálnál?

Tamás: Úgy gondolom, hogy nekem itt egy magabiztos, kicsit irányító szerep jutott. Sokkal nagyobb gondot fordítanék arra, hogy a saját páromra is figyeljek, ne csak a taktikára, a „családra”.


A „család” felbomlása pont akkor kezdődött, amikor kiejtetted Gábort…

Tamás: Nem igazán. A nézők sok mindent nem láthattak, ami az időhiányra való tekintettel nem került adásba. A Gábor igazából a kezdő ötöst akarta, amibe én nem tartoztam bele, csak miután kiesett az első játékos. Én inkább hármas szövetséget képzeltem el Mátéval és Krisztiánnal.
Sajnos a Peti idő előtt távozni kényszerült, és mint kiderült, nekem ez lett a vesztem, mert a helyére érkezett Levente. Nyilván nem okolhatom ezért őt.

Hogyan érintett a kiesésed?

Tamás: Megéreztem, hogy számomra véget ér a játék, az utolsó napokban ezt hangoztattam is. Viszont a kiesés engem nem viselt meg annyira, mint a többi játékost, nem szokásom, hogy magamba fordulok. Anikó elsődlegesen az érzelmeire hallgatott, őt nagyon megviselte Gábor kiesése, mivel elég erős szálak fűzték hozzá. Anikó mindig hangoztatta, hogy taktika, de szerintem ő volt a legérzelmesebb játékos, aki mindent magára vett. Tudtam, hogy Anikó és Levente nagyon jóban vannak, de nem gondoltam volna, hogy a lány ezt a döntés fogja hozni, ennek a fogadtatása nem lesz valami jó szerintem. Egyébként azóta nagyon jó kapcsolatot ápolunk.

Kik azok, akik még közel állnak hozzád?

Tamás: Az igazi barátom – ahogy a műsorból is kiderült – Máté volt, akivel abszolút megértjük egymást, sokat járunk együtt bulizni. Edinával is nagyon jóban vagyok, ő egy értelmes és konszolidált lány. Gáborral is gyakran szórakozunk és beszélünk telefonon.

Van egy zenekarod, az Indygo. Mesélnél róla nekünk kicsit?

Tamás: Jelenlegi formájában másfél-két éve létezik. Eddig két klipünk készült el, ami mindkét nagy zenei csatornán elég szép sikereket ért el. Rengeteg koncertünk van, már a nyári fesztiválokra is vannak felkéréseink. Emellett nem titkoltan csinálok egy saját projektet, egy triót, ami az én ízlésemet tükrözi –bluesos, rockos, kicsit countrys beállítottságú muzsikus vagyok.

 

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Sokan nem is sejtik, hogy egyetlen rossz beállítás a fagyasztón akár érezhetően megdobhatja a villanyszámlát. Pedig néhány egyszerű szabály betartásával ugyanaz az élelmiszerbiztonság sokkal kevesebb...
Sztárok
Újabb különleges dokumentum került elő Diana hercegné életéből: a személyes hangvételű levél nemcsak lelkiállapotába enged betekintést, hanem megmutatja azt a közvetlen és játékos oldalát is, amelyet...
Lifestyle
A Bak egy munkahelyi vagy személyes helyzetben rájöhet, hogy néha az elengedés is lehet erő.
Lifestyle
Egészen szürreális, egyben hátborzongató jóslat tartja lázban a futballvilágot a világbajnokság kellős közepén. Egy hihetetlenül népszerű brazil jövőlátó ugyanis könnyek között, hideg verejtékben...
Sztárok
Minden idők legünnepeltebb magyar primadonnája, Honthy Hanna kivételes pályát járt be, ám hiába volt elképesztően tehetséges, sosem tagadta, hogy a siker érdekében egykor nehéz döntéseket is meg...
Home&Design
A levélsárgulás nem végzetes jelenség, hanem a növény kommunikációja, azonban fontos tudni, mit kell lépni ilyenkor.