Sztárok

Madonna testvére hajléktalan

Madonna a világ egyik leggazdagabb nője, vagyona eléri a 380 millió Eurót, testvére mégis hajléktalan. Az énekesnő gyakran villog jótékonysági esteken, részt vesz különböző segélyezési akciókon, de a legújabb hírek szerint testvérén nem szándékozik segíteni. Inkább hagyja, hogy bátyja, Anthony Ciccone egy híd alatt éljen.

A Michigan Messenger-nek adott interjújában, Anthony a következőket mesélte: „A családom hátat fordított, amikor nem voltam jól.” Több mint egy éve elvesztette munkáját a családi vállalkozásban, és azóta különböző alkalmi munkákból, illetve üvegek gyűjtéséből próbál megélni. Lakásra azonban nem elég a pénze, így az utcán vagy egy szociális otthonban kényszerül élni. Tavaly még különböző fagyásokkal is meg kellett küzdenie, ugyanis már akkor is a szabad ég alatt élt. Feltevődik az a kérdés, hogy a milliomos húga miért nem segít rajta.

Anthony azt állítja, hogy ezt folyton megkérdezik tőle. Hogy lehet az, hogy a segítőkész Madonna nem ad munkát vagy pénzt a bátyjának? Erre a kérdésre nem válaszol Anthony, csupán annyit mond: „Ez mindenkivel megtörténhet.” Madonna és testvére évek óta rosszban vannak, pontosan azóta, hogy bátyja egy leleplező könyvet adott ki híres húgáról.

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

Sokszor próbálkoztak a béküléssel, de nem jártak nagy sikerrel, az énekesnő inkább megszakított mindenféle kapcsolatot testvérével.

 

 

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Forró nyári napokon percek alatt hűsítő italra vágyunk, de a jégkészítés órákig tarthat. Egy fizikai trükkel azonban felgyorsítható a folyamat.
Egészség
A megfelelő táplálkozás nemcsak a testünk, hanem az agyunk egészségére is hatással lehet: a kutatók szerint bizonyos, könnyen beszerezhető élelmiszerek támogathatják az idegrendszer működését, és...
Lifestyle
Elárverezik a több mint 50 éves múlttal rendelkező, ikonikus Salgó Hotelt: az adóhatóság a becsült értékének töredékéért kínálja az ingatlant.
Sztárok
Negyvennégy hónapos hallgatást tört meg a sztárpár: tündéri fotó készült Enrique Iglesias és Anna Kurnyikova gyermekeiről.
Sztárok
Megrázó vallomást tett az RTL Fókusz kamerái előtt Szigligeti Ivett, aki végérvényesen elhatározta, megváltoztatja a nevét. Az is kiderült, miért.
Lifestyle
Hatalmas port kavart egy menyasszony megrendítő története, akinek a saját tanúja próbálta átverni az esküvője előtt a koszorúslányruha miatt.