Sztárok

Exkluzív interjú Barbee-val

Bata Adrienn - azaz Barbee - még csak 20 éves, ennek ellenére már háromszor is jelölték Magyarország legnevesebb zenei díjátadóján, amelyikből egyet díjra is váltott. A 2010-es év legjobb női előadója, most exkluzív interjút adott nekünk.


Újra jelöltek a Viva Comet díjátadóra, a legjobb női előadó kategóriájában. Tavaly sokak örömére sikerült megnyerned a Comet gömböt. Vannak megérzéseid az idei eredményekkel kapcsolatban?

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

Barbee: Nagyon erős mezőny az idei, én pedig már annak is rettentően örülök, hogy benne lehetek a legjobb ötben. Inkább a fellépésemre koncentrálok, és arra, hogy minél nagyobb show-val tudjam elkápráztatni a közönséget.

 

Az első albumod óriási sikerült aratott rajongóid körében. Mesélnél egy kicsit az új album munkálatairól, a hangzásvilágról és az esetleges újításokról?

Barbee: Az új albummal egy érettebb vonalat szeretnénk képviselni, a hangzásvilág, a dalok, a borító, mind a mai trendeknek megfelelő anyagot fogja tükrözni. Főként az elektro-pop műfajába tudnám sorolni, de felfedezhetőek lesznek majd egy-egy dalban R'n'B elemek is. Az új korongot egyébként júniusban szeretnénk kiadni, jelenleg a végső simítások zajlanak.

 

Az utóbbi időben felröppent a pletyka, hogy a második nagylemezed Németországban is meg fog jelenni. Azt már tudjuk, hogy a borítófotózás Bécsben volt, de mit gondolsz, sikerül majd betörnöd a német pop iparba is?

Barbee: A hír igaz, a legújabb klipes dalom nem csak magyar, hanem német nyelven is meg fog jelenni. Nagyon összetett nyelv a német, de mivel 14 évig tanultam, úgy gondolom egy próbát igazán megér. Eddig senki sem próbálkozott német nyelvű anyaggal kijönni, ezért is bízunk a sikerében. Próba szerencse!

 

Idén a New Yorker lett a hivatalos szponzorod. Milyen érzés egy ilyen nagy és neves divat cég reklámarcának lenni? Megtaláltad az új tavaszi/nyári kollekciójukban a saját stílusod?

Barbee: Nagyon nagy megtiszteltetés ez számomra, és mivel igazán remek ruhákat forgalmaznak, fantasztikusan érzem magam bennük. Arról nem is beszélve, hogy minden olyan dolgot megtalálok náluk, amire szükségem van és ami a stílusomat tükrözi. Őszintén remélem, hogy hosszú együttműködésnek nézünk elébe, mert a New Yorker igazán szuper.

 

Köszönöm szépen az interjút! Üzennél esetleg valamit a rajongóidnak?

Barbee: Mivel vészesen közeleg a Viva Comet napja, ezért arra szeretnék buzdítani mindenkit, hogy szánjanak rám legalább egy aprócska szavazatot! Igérem nem bánják meg!


Oldalak

Sztárok
Fashion&Beauty
Anne Hathaway a Ralph Lauren show-ján tette tiszteletét a New York-i divathéten, a megjelenésével pedig egy szempillantás alatt beragyogta a helyszínt.
Egészség
Illatos, egzotikus, ünnepi hangulatot idéz – mégis létezik belőle egy olyan változat, amely súlyos mérgezést okozhat, akár halált is, ám erről a legtöbben nem is tudnak.
Egészség
Ahogyan öregszünk, a front egyre inkább megviselhet minket, ráadásul még a szívünkre is hatással van.
Lifestyle
A felvágott alapból egy elég kényes alapanyag, ha a húspultból vásároljuk meg.
Utazás
A hazai autósok jó része tudja mit jelent, és alkalmazzák is rendszeresen az úgynevezett cipzármódszert.
Sztárok
Aneta Kręglickát 1989-ben koronázták a világ legszebb nőjévé a Miss World nevű szépségversenyen: nos, azóta eltelt jó pár év, de az egykori szépségkirálynő még mindig olyan gyönyörű, mint annak...