Ne maradj le semmiről! Itt a vizes vb pontos menetrendje

Már alig várjuk, hogy ismét szurkolhassunk bajnokainknak!

Kétségtelen, hogy a legizgalmasabb nyári program idén a vizes világbajnokság, amely július 14-én veszi kezdetét. A magyarországi helyszínek között szerepel a Városliget, a Margitsziget, a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, a Battyhány tér és még Balatonfüred is. Íme a vizes vb menetrendje napi lebontásban óráról órára, hogy tudd, mikor kell a képernyőre tapadadni!

Ilyenkor figyelj!

JÚLIUS 14., PÉNTEK

11.00: Műugrás, selejtező, férfiak, 1 m

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, szóló, selejtező

16.00: Műugrás, selejtező, nők, 1 m

16.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, selejtező

21.00: Nyitóünnepség

JÚLIUS 15., SZOMBAT

10.00: Szinkron műugrás, selejtező, férfiak, 3 m

10.00: Nyílt vízi úszás, döntő, férfiak, 5 km

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat szóló, döntő

13.00: Szinkron toronyugrás, vegyes, 10 m, döntő

16.00: Műugrás, nők, 1 m, döntő

18.30: Szinkron műugrás, férfiak, 3 m, döntő

19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, vegyes, selejtező

JÚLIUS 16., VASÁRNAP

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Olaszország–Kanada

10.00: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, selejtező

10.00: Nyílt vízi úszás, nők, 10 km, döntő

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Brazília–Kína

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat duett, döntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Új-Zéland–Spanyolország

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Dél-Afrika–Egyesült Államok

15.45: Műugrás, férfiak, 1 m, döntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Hollandia–Franciaország

18.30: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Ausztrália–Kazahsztán

19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Japán–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Oroszország–Görögország

JÚLIUS 17., HÉTFŐ

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Brazília–Kazahsztán

10.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, selejtező

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Montenegró–Kanada

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Franciaország–Olaszország

13.00: Szinkron toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Spanyolország–Görögország

16.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, döntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Szerbia–Dél-Afrika

18.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat duett, vegyes, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Horvátország

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Ausztrália–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Japán–Görögország

JÚLIUS 18., KEDD

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Egyesült Államok–Spanyolország

10.00: Toronyugrás, nők, 10 m, selejtező

10.00: Nyíltvízi úszás, férfiak, 10 km, döntő

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Új-Zéland–Dél-Afrika

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, döntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Japán–Hollandia

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Görögország–Kazahsztán

15.30: Toronyugrás, nők, 10 m, elődöntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Ausztrália–Oroszország

18.30: Műugrás, 3 m/10 m csapatverseny, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Kína–Kanada

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Franciaország–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Olaszország–Brazília

Oldalak