Gyászol az ország: Meghalt a magyar zenészlegenda

Nyáron kórházba került
Júliusban mi is megírtuk, hogy Som Lajost kórházban ápolják, mert egy reggel arra ébredt, nem működik a jobb lába. Azt gondolta, majd elmúlik, ezért sajnos sokáig nem ment orvoshoz. A zenészt 2012 novemberében megtámadták és kirabolták otthonában, azóta bottal jár. "A lábam még a lépcsőn volt, amikor a fickó hátulról lerántott, és ahogy földet értem, teljesen kifordult. Azóta szenvedek vele, de ilyen ramaty állapotban még nem voltam. Idegesít, de nem hagyom magam" - fejtette ki.
























