Nem gondoltuk volna: Sebestyén Balázsnak telke van a Holdon

Már két éve erről beszélt
- Csak kérdem, hogy kinek van egyébként telke a Holdon? Megvetve, lesajnálva nevettetek ki engem, amikor telket vásároltam két éve a Holdon! Ki beszélt már akkor, hogy keresni kell az új befektetést? Kinek van elismert, rendes, certifikált papírja arról, hogy telke van a Holdon? Nekem! - árulta el Sebestyén Balázs.
A rádiós azt is mondta, hogy majd akkor jár igazán jól, ha az emberek elkezdenek majd egy másik bolygót is tönkretenni.
























