Olivér megkérte barátnője kezét

Olivér, a 32 éves játékos igen nagy meglepetésben részesült, mikor megpillantotta a barátnőjét, Enikőt a villa falai között.
Először fordult elő a Való világ életében, hogy a lakók a villában töltötték a karácsonyt. Az ajándékok, megható beszédek mellett, a dráma és a sírás is szerepet kapott a lakók életében.
Mindenki számára a legkedvesebb meglepetés az volt, mikor üzenetet kaptak a kinn tartózkodó családtagjaiktól. Olivér kivételével mindenki kapott valami szívhez szóló video üzenetet.
A 32 éves fiú azonban nem értette a dolgot, egészen addig, amíg meg nem pillantotta a barátnőjét a villában.
Enikővel összesen egy órát kaptak a nyugiszobában. Ez alatt az idő alatt próbálták bepótolni az elmúlt időszakot, amit egymás nélkül töltöttek. Olivér elmondása szerint, annyira hiányzik neki a barátnője, hogy megfordult már a fejében, hogy elhagyja a villa falait. Végül fültanúi lehettünk annak is, hogy a fiú megígéri a szerelmének, hogy ha kimegy a villából, akkor megkéri a kezét.
























