Sztárok

Nászúton a hercegi pár

Az újdonsült Katalin hercegnő és Vilmos herceg kedden titokban indultak el nászútjukra.

A párhoz közeli források szerint, Cambridge hercege és hercegnője a Seychelles-szigeteken töltik jól megérdemelt pihenésüket. Az angol Mirror úgy tudja, hogy magánrepülővel indultak el az indiai-óceáni célállomás felé, és mindezt a legnagyobb titokban tették. Belső informátorok azt is elárulták a sajtónak, hogy Vilmosék egy egész kis szigetet kibéreltek, amelyet egy különleges személyzet és azok vezetője őriz, hogy senki se közelíthesse meg őket. 

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

A forrás elmondta: "Szerintem az első pár napban csak egy kicsit egyedül akarnak lenni, semmi több. A nagy felhajtás és az esküvő után jól esik nekik, hogy úgy igazán kettesben lehetnek végre."

A nászút után a hercegi pár Kanadába, majd Kaliforniába látogat, és ez lesz Vilmos herceg első amerikai útja, mint a brit királyi család hivatalos képviselője. 

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Természetesen a mosogatószivacsnak tisztának, és nem használtnak kell lennie.
Lifestyle
A kártyabirtokos hiába akarta befizetni a sok pénzt az ATM-nél, az összeg nem jelent meg a képernyőn.
Lifestyle
A Femcafe idén is kilátogatott a Sziget Fesztiválra, amely ma már jóval többről szól, mint a bulizás. Számos szervezet kap itt teret, hogy fontos társadalmi ügyek mellett álljon ki és üzeneteket...
Lifestyle
Egy amerikai nő alig pár ezer forintért vett meg egy használt ruhát, ám a címkét megpillantva kiderült, hogy egy igazi vagyonra bukkant.
Sztárok
Még nagyban tart a Most Wanted forgatása, így mindenki találkozhat Sebestyén Balázsékkal, vagy éppen narancssárga ruhás celebekkel.
Sztárok
Amal és George Clooney először vitte el kilencéves ikreit, Ellát és Alexandert egy hivatalos eseményre, ahol ritka fotók készültek a családról.