Molnár Anikó túlesett mellkisebbítő műtétjén: Így értékelte a végeredményt

Szerelme is örül a változásnak
Anikó tehát most már tökéletesen elégedett a külsejével és a testi adottságaival, mindemellett pedig már csak hab a tortán, hogy immár a magánéletben is megtalálta a boldogságot. Egy ideje már harmonikus párkapcsolatban él szíve választottjával. Az pedig kiváltképp örvendetes, hogy partnere is örül Anikó mellkorrekciós műtétjének. "A szerelmemnek is tetszenek az új melleim, de persze, neki a régiek is tökéletesek voltak. Túlsúllyal szeretett belém, ezért eszembe sem jut azt gondolni, hogy ha lenne rajtam felesleg, már nem kellenék neki. Ő úgy fogad el, ahogy vagyok, és ez nagyon boldoggá tesz" - tette hozzá a 46 éves híresség.
Pórul járt a Való Világ egykori sztárja!
























