Így emlékeztek meg a Linkin Park tagjai az egy éve elhunyt énekesükről

Kitörölhetetlen emlék
Ezt írták a képhez, amit a zenekar Instagram-oldalára töltöttek fel.
"Már egy éve, hogy nem vagy közöttünk, az elmúlt időszak a bánat, a szívfájdalom, az elutasítás és a felismerés szürreális forgataga volt, de mégis olyan, mintha itt lennél velünk, az emléked beragyogja az életünket. Az egyedülálló elméd kitörölhetetlen emlékként van a szívünkben. Örökké hálásak leszünk neked a szeretetért, az életért, a kreatív szenvedélyért, amit megosztottál velünk és a világgal. Sokkal jobban hiányzol, mint azt le tudnánk írni szavakkal"
- áll a Linkin Park oldalán.
Leadfotó: 123rf.com
8 érdekes tény az egy éve elhunyt Linkin Park zenekar énekeséről
Chester Bennington tavaly lett öngyilkos.


























