Kegyetlen házassági szerződést köt Katy Perry és Orlando Bloom

Egyszer már megégette magát
Persze érthető Katy Perry hozzáállása, hiszen előző házassága kicsit több mint egy év után szomorú véget ért. Akkoriban elkövette azt a hibát, hogy lemondott a szerződésről, az egyetlen szerencséje az volt, hogy exférje, Russel Brand tisztességesen viselkedett a válás után, és nem ragaszkodott a 20 millió dollárhoz, amit kapott volna. Nyilvánvaló, hogy az előző esetből tanulva szeretné bebiztosítani magát, és egy horribilis összegű házassági szerződést íratna alá Orlando Bloommal.
























