Jessica Alba kitüntetésben részesül

A bájos színésznő nem csak tehetséges, hanem igazán környezettudatos is. Az Environmetal Media Awards (EMA) éppen ezért díjazza őt az újdonsült Zöld Szülő (Green Parent) címmel.
A Sin City sztárja, aki két kislány - Honor és Haven - édesanyja, nagy gondot fordít a környezetvédelemre és kerüli a káros vegyi anyagokat. Gyermekei születése után, egy környzetbarát baba termékeket forgalmazó vállalkozást is létrehozott.
"A szülővé válás megváltoztatja az életünket, a bolygónk fennterthatóságát figyelembe véve igyekszünk felelősségteljes és egészséges döntéseket hozni. Jessica a legjobb példa arra, hogy ez a szenvedély hogyan alakul át pozitív változássá." - nyilatkozta az EMA elnöke, Debbie Levin.
Eközben több hollywood-i filmet - The Lorax, 21 Jump Street: A kopasz osztag, Mindenki szereti a bálnákat - és sorozatot is - Whitney, Az alelnök, Happy Endings, Harry's Law, Dallas, Született detektívek - jelöltek különböző díjakra, amiért hangsúlyozzák a környezetvédelem fontosságát.
A zöld ceremónia szeptember 29-én kerül megrendezésre Burbank-ban, Kaliforniában.
Nézd meg a Jessica Alba interjút, amelyben környzetbarát tippeket ad a színésznő!
























