Megszólalt Janicsák Veca: ezt üzente L.L. Juniornak

Újra szent a béke
Úgy tűnik, a harag nem tartott sokáig, Veca ugyanis bocsánatot kért Juniortól, erről pedig közösségi oldalán is beszámolt, egy közös fotó kíséretében. Újra szent tehát a béke, aminek valószínűleg nemcsak mi, hanem a rajongók is nagyon örülnek.
"Sziasztok!
Megesik, hogy a boci elesik...
Juniorral megbeszéltük, hogy ez nem az én műfajom és a jövőben jobb, ha nem váltok.
Bocsánatot kértem, ha esetleg akaratomon kívül megbántottam. Galambpostával küldtem az olajágat és Ő elfogadta, örömmel jelenthetem a béke ezúton megköttetett.
Puszi:
Veca"
Nagyon szerencsés, hogy találkozhatott vele.




























