Hosszú Katinka a női egyenlőség mellett állt ki

Minden nap
Abban a rajongói is egyetértettek, hogy nemcsak augusztus 26-án, hanem minden nap meg kellene ünnepelni a női egyenlőség napját.
„Ha valamit a fejünkbe veszünk, azt megcsináljuk! Az lenne a legjobb, ha már nem kellene beszélni a női egyenlőségről, de addig hosszú még az út! Bár tegnap volt a hivatalos Női Egyenlőség napja, szerintem minden nap megünnepelhetjük”
– írta hozzá a fotójához Hosszú Katinka.
(Blikk)
Leadfotó: YouTube

























