Havas Henrik most először beszélt részletesen a rákbetegségéről: "Egy kritikus pillanata volt a mögöttem hagyott fél évnek..,"

"Nincs bennem halálfélelem"
"Amikor túl voltam megannyi vizsgálaton, konzultáción, közölték velem, hogy a tizenkét évvel ezelőtti hasi műtétem, a vastagbelemről eltávolított rákos szövetek és a lépem kivétele miatt nem javasolnak operációt. Így aztán a prosztatámon lévő háromcentis daganatot sugárkezeléssel vették célba" - tette hozzá Havas Henrik.
A közismert médiaszemélyiség nem is hitte volna, hogy megannyi férfitársa átélte ugyanazokat a megpróbáltatásokat, amikkel most ő is farkasszemet nézett.
"Amióta kiderült az újabb betegségem, rengetegen keresnek, és nem győzök csodálkozni, hány és hány férfitársam élte át ugyanezt, amit most én. Felhívott egy Amerikában élő barátom, és szinte nevetve mondta: „óóó, Henrik, ezt gyógyítani ma már rutindolog!” Valahogy így élem meg ezt én is. Egyrészt nem értek hozzá, másrészt bízom az orvosokban. Nincs bennem halálfélelem. Egy kritikus pillanata volt a mögöttem hagyott fél évnek, amikor kiderült, hogy a szervezetemben nincs sehol áttét. Tőlem azt kérték az orvosok, legyek fegyelmezett. Így tettem" - tekintett a múltba Havas.
Lapozz, a cikk a harmadik oldalon folytatódik!


























