Vége a titkolózásnak: Két F1-es pilóta is gyönyörű bombázóval bukott le Miamiban

A száguldó cirkusz mezőnye nemcsak a aszfalton, hanem a vörös szőnyegen és a miami éjszakában is bizonyított: a legutóbbi versenyhétvége legalább annyira szólt a romantikáról, mint a lóerőkről. Miközben a rajongók a technikai újításokat figyelték, a szemfüles fotósok két fiatal tehetség, Lando Norris és Oliver Bearman oldalán is új, ragyogó szépségeket örökítettek meg.
Presztízs és titokzatosság a paddockban
Forma-1-es pilóta barátnőjének vagy feleségének lenni évtizedek óta a legmagasabb társadalmi presztízst jelenti, hiszen ezek a nők a világ leggyorsabb és leggazdagabb sportolóinak oldalán kerülnek a figyelem középpontjába. A sportág és a celebvilág összefonódása ma már természetes, sőt, szinte elvárt eleme a marketinggépezetnek. Gondoljunk csak a jelenlegi legnagyobb talányra, Lewis Hamilton és a reality-sztár Kim Kardashian állítólagos viszonyára, amelyről hónapok óta cikkezik a világsajtó. Bár a hétszeres világbajnok és az üzletasszony hivatalosan soha nem vállalták fel a kapcsolatukat, a titkos randevúkról szóló pletykák és a közös eseményeken való feltűnésük állandó lázban tartja a bulvárlapokat. Ez a fajta „rejtőzködő” stratégia csak tovább emeli a pilóták misztikumát, ám a legújabb generáció tagjai, úgy tűnik, már kevésbé bírják vagy akarják véka alá rejteni az érzelmeiket. Miamiban ugyanis, ahol a glamour és a sebesség kéz a kézben jár, két olyan sármos fiatal versenyző is lebukott, akik eddig a „szingli zseni” imázsát építették. A paddock folyosóin suttogott hírek ezúttal valósággá váltak: Lando Norris és a tinédzserek kedvence, Oliver Bearman is gyönyörű hölgyek társaságában élvezte a versenyhétvége minden szabad percét, végleg lezárva egy korszakot a rajongó hölgyek nagy bánatára.
























