Nyilvánosan szólt be párjának Istenes Bence

Kampányarcok lettek
A párt a közelmúltban arra kérték fel, hogy legyenek az újragondolt Vodafone Red díjcsomagok arcai. Istenes Bence és Csobot Adél azért hiteles képviselői a kampánynak, mivel már egy éve Németországban élnek, azonban sokat dolgoznak Magyarországon is. A sztárpár azt is elárulta, hogy most újabb költözés előtt állnak, Kölnből fogják áthelyezni életük Münchenbe, mivel itt él Bence édesanyja és testvére is. A kapcsolódó sajtóeseményen is megjelentek, ahol a műsorvezetőnek igazán csípős volt a nyelve.




























