Sztárok

Az egykori szerelmesek újra együtt

Legalábbis egy dal erejéig biztosan. Vajon kikről van szó? Természetesen a barbadosi szépségről, Riri-ről és a keménykezű Chris Brown-ról. Tudniillik az egykori pár közösen készített egy számot.

Aki abban reménykedett, hogy Rihanna és Chris Brown ismét összejöttek, azt sajnos el kell szomorítanunk, ugyanis csupán zeneileg találtak ismét egymásra.

Annak ellenére, hogy nem a szerelmi viszonyukat melegítették fel újra, azért van ok az örömre, hiszen, ha két ekkora tehetséggel bíró zenész közösen dolgoz egy dalon, akkor az minden bizonnyal nagyon jóra fog sikerülni.

Azonban duplán lehet örülni, ugyanis nem egy, hanem két, már meglévő számot keltenek újra életre. Az első dal, a Turn up the Music, a második a Birthday Cake. Utóbbi esetében a szöveg nagyon pikánsra siekrült, tudniillik Rihanna azt énekli, hogy „Szeretlek, Baby”. Chris Brown még ennél is továbbmegy, ugyanis ő a következőket mondja: „Meg akarlak d…ni. Rég volt már. Hiányzik a tested.”

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

Érdekes, érdekes! Ezek a sorok ismét fel fogják korbácsolni az újságírók fantáziáját. Valószínűleg ez is a cél, hiszen minél nagyobb a sajtóvisszhang, annál sikeresebb a dal.

Különben azoknak is van egy jó hírünk, akik azt remélik, hogy Riri és Chris ismét egymásra találnak, hiszen a cikk mellett található kép a napokban készült. Elég bizalmas a kapcsolatuk!

Következzen a Birthday Cake című dal:

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
Egyre többen engedik el a fantáziájukat, és mást is tesznek a víz mellé a jégkockatartóba.
Lifestyle
Sokan időről időre visszagörgetnek régi üzenetváltásaikhoz, de kevesen gondolnak bele, miért teszik ezt valójában. Pszichológusok szerint ez a szokás nem egyszerű nosztalgiázás, hanem fontos dolgot...
Lifestyle
A modern csillagászat próbálja egyszerre feltárni a galaxis fizikai szerkezetét és azokat a feltételeket, amelyek meghatározzák, hol lehet élet a Tejútrendszerben.
Sztárok
A mindig csodás Alexandra Daddario ott volt a lelátón, és Angliának szurkolt a foci-vb-n.
Lifestyle
Vannak szobák, amiket csak ventilátorral tudunk hűteni a klíma helyett, azonban nem mindegy, hogyan.
Sztárok
A TV2 már javában készül az őszi szezonra, és úgy tűnik, idén sem maradnak izgalmak nélkül a nézők. Fischer Gábor, a TV2 Csoport programstratégiai és tartalomgyártási igazgatója egy friss videóban...