Ábel Anita őszintén elárulta, miért távozik a TV2-től

Rengetegen szeretik
Anita őszintn beszélt arról is, hogy bizony hatalmas lelkesedéssel csinálta végig az összes műsorát és mindet nagyon szerette. Tüöbb évnyi szabadúszás után igazolta le a TV2, ezáltal valami teljesen új dolgoban vehetett részt. A nézők is nagyon szerették és ezt ő is megérezte. "A sok pozitív visszajelzés nagyon sok erőt ad, és megtanít a nemet mondás képességére is" - mesélte a műsorvezető, aki a magazinnak azt is elárulta, hogy mik a tervei a közeljövőre nézve.
A műsorvezető is pihenéssel töltötte a vasárnapot.
























