Lifestyle

Dolgozz a Femcafe csapatában! - Junior webfejlesztő állás

A Femcafe.hu portál belső webfejlesztőjét keresi! Ha imádod a munkád, jó dolgokat szeretnél létrehozni, van esztétikai készséged és szívesen segíted egy médiacég életét a munkásságoddal, akkor Téged keresünk!

Junior webfejlesztő állás

Feladatok:

  • A nőket célzó Femcafe.hu portál webes fejlesztése, frissítése
  • Drupal keretrendszerben fejlesztési feladatok ellátása
  • Hirdetési megjelenések rendszeres frissítése, alakítása az ügyfelek igényei és a belső szabályok szerint
  • Online és esetleg offline reklámanyagok, illusztrációk tervezése (Photoshop, InDesign, Illustrator, html 5)
  • Új fejlesztések menedzselése és kivitelezése együttműködve a vezető fejlesztővel

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett több éves tapasztalat
  • PHP, MySQL, JQuery, CSS, Git verziókezelő, Photoshop program ismerete
  • A Drupal keretrendszer ismerete, vagy nyitottság annak mesteri elsajátításához
  • Dinamikus weboldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat előny
  • Microsoft Office termékek (Word, Excel, Outlook) ismerete
  • Nyitottság az új ismeretek befogadására
  • Kreativitás, szépérzék
  • Pozitív hozzáállás, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva
  • Dinamikus csapat és támogató munkahelyi-, szerkesztőségi környezet
  • Változatos feladatok, színes körülmények, sajtóutak, belépők :)
  • Piacképes bérezés

Határidő, kapcsolat:

Jelentkezési határidő: 2016. 08. 31.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület
Munkaviszony jellege: 6 vagy 8 órás, bejelentett állás

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot, motivációs levelet és a fizetési igény megjelölését várjuk!
Jelentkezés: [email protected]

Fotók:cdn0.dailydot.com, pixabay.com

Oldalak

Lifestyle
Fashion&Beauty
Áprilisban debütál a Daalarna új kollekciója, amely olyan menyasszonyoknak készült, akik egy igazán egyedi és szemkápráztató ruhában szeretnék kimondani a boldogító igent.
Lifestyle
A Vízöntő élete rövidesen jóra fordul. Napi horoszkóp!
Utazás
A többség ki akarja majd használni a húsvéti hosszú hétvégén kínálkozó jó időt, és biztosan útra fog kelni. Azonban van néhány dolog, amire figyelni kell a közlekedésben!