Kormányrendelet tiltja, hogy a hótól így takarítsd le a járdádat

Az egész országban beindult a havazás, és ez még csak a kezdet. Azonban nem mindegy, hogyan takarítjuk le a járdánkat.
Szabálysértést követhetsz el
A tél eddig csak ígéret volt, most viszont valósággá válik. Jó lett volna a fehér karácsony, de egy kis késéssel megérkezett.
Ez egy mediterrán ciklon hatása, amely több hullámban hoz csapadékot, és helyenként akár 10 centiméternél is több friss hó hullhat, különösen az ország déli és keleti felében. A meteorológiai modellek alapján a következő napokban is marad a borult, télies idő, és újabb havazások érkezhetnek. A hideg pedig fokozatosan erősödik, és akár -20 fok is lehet.
Ez a fajta időjárási helyzet nem ritka januárban, de mégis minden évben újra és újra rákényszerít bennünket arra, hogy alkalmazkodjunk: a közlekedésben, a városi infrastruktúrában, a mindennapi rutinokban.
Jó tudni, hogy az se mindegy, hogyan takarítjuk le a járdát. Mi az, amit tilt a kormányrendelet, azt a galériánkban megmutatjuk!




























