Eltitkolta partnerei elől, hogy HIV-pozitív: Mindet megfertőzte

Exfeleségét is megfertőzte
A hírek szerint akár 10 év börtönbüntetéssel is sújtható az a férfi, aki nem árulta el partnereinek, hogy HIV-fertőzött, így valamennyiükre "átragasztotta" a veszedelmes kórt. Az aradi férfi egyébként 30 esztendős, és születésétől kezdve HIV-pozitív, mivel a vírust AIDS-fertőzött édesanyjától kapta el. Először egy 17 éves lány fordult a rendőrséghez, még tavaly: róla derült ki elsőként, hogy elkapta a fertőzést a férfitől. Ezt követően a 30 éves HIV-fertőzött férfi exfelesége is elvégeztetett egy tesztet, melyből sajnos kiderült: ő is megkapta a szörnyű kórt. Be is perelte volt férjét.


























