Lifestyle

Téged mi idegesít fel? Ettől akadnak ki leginkább egyes csillagjegyek

Néha mindannyian kijövünk a sodrunkból.

Gyenge pont

Mindenkinek megvan az a néhány dolog, amitől igazán a falra mászik. Legyen az egy bosszantó utas a buszon, egy hangos beszélgetés a szomszédban, éjszakai zajongás, ami megzavarja alvásunkat. Mindenkinek máshol van a tűrőhatára, de most megtudhatod, hogy mi a legjellemzőbb tényező egyes csillagjegyre. Ha megfejted a sajátodat és a barátaid "kapcsolóját", amitől hirtelen bekattannak, talán kezelni is könnyebb lesz az helyzetet.

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

A részletekért lapozz tovább!

Fotó: 123rf.com

Oldalak

Lifestyle
Lifestyle
Augusztus 19-én, a STRAND Fesztivál nyitónapján lép színpadra Zamárdiban Timmy Trumpet. A világhírű ausztrál DJ és producer számára azonban Magyarország nem csupán egy újabb állomás a világ körüli...
Sztárok
Büntetőeljárást indított a BRFK a DJ Oti koncertjén történt rosszullétek miatt. Tanúkat hallgatnak ki és kamerafelvételeket elemeznek.
Sztárok
A testét ért bántó megjegyzések miatti visszavonulásáról szóló bejelentés után most örömteli hírről számolt be Ariana Grande: hivatalosan is felvállalta a szerelmét.
Lifestyle
Érzékszervi probléma miatt visszahívták a MILSANI 3,5%-os ESL tejet. Az üzletlánc blokk nélkül is visszatéríti a termék árát.
Lifestyle
A legtöbben automatikusan a szelektív hulladékgyűjtőbe dobják a pizzás dobozt, pedig ez komoly hiba. Mutatjuk, hova való valójában.
Lifestyle
A csapadékhiány és a hőség miatt drámai módon lecsökkent a Fertő tó vízszintje, a hatóságoknak már a halakat is menteniük kell a környező vizekből.