Itt az új, de van 10 ok, amiért visszasírjuk a régi Nokia 3310-esünket

#9 Az üdvözlő szövegre emlékszel?
Sokszor állítottam át a barátaim harmincháromtizesén az üdvözlő szöveget valami viccesre. Menő volt, hogy bármit beírhattál, így amikor reggel bekapcsoltad a telót, valami frappáns vagy éppenséggel morbid szövegre ébredhettél. Régi szép idők.
#10 A polifonikus csengőhang mindent vitt
Nehéz volt választani a többszólamú csengőhangok közül. Valamelyik kikergetett a vlágból, de ha megtaláltad a számodra tökéketes verziót, sosem változtattad meg. Nekem a Groovy Blue volt a kedvencem. Neked?
























