Megváltozik a Messenger, így néz ki az új felület: Neked frissült már?

További újítások
A Messenger legnagyobb és várva várt újítása az elküldött üzenetek visszavonása lesz, amit a tervek szerint a közeljövőben bevezetnek. A frissülés azért jó, mert ha netán olyan dolgot írunk valakinek, amit utólag inkább kitörölnénk, azt kikukázhatjuk. Igaz, hogy ebben is lesz egy kis csavar, ugyanis csak egy bizonyos ideig lehet majd eltüntetni a már kézbesített sorokat.
Szerelmeket, barátságokat tehet tönkre a Messenger, de a jelek szerint már lesz visszaút.




























