Home&Design

Nézz körül az egykori first lady, Jackie Kennedy gyerekkori otthonában

A tragikus sorsú volt amerikai elnök felesége itt töltötte gyerekkorát.

Ebben a házban nőtt fel az egykori first lady

Jackie Kennedy az egyik olyan stílusikon az elmúlt időkből, aki gyakran kerül bele a retró dívák összeállításba Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor vagy Marilyn Monroe mellé. A volt first lady esetében azonban nem csupán kifinomult stílusáról beszélhetünk, hanem páratlan lakberendezési tehetségéről is, amit mi sem bizonyít jobban, minthogy gyakorlatilag újradekorálta anno az egész Fehér Házat. Ezúttal nem az elnöki rezidenciát vesszünk célba, hanem betekintést adunk a házba, ahol gyerekkori éveit töltötte Amerikai egykori "első asszonya".

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

Merrywood

A Virginia állambeli, grúz stílusú kúria Merrywood néven ismert, kilátást kínál a Potomac folyóra és a közeli dombos tájra. Az 1919-ben épült ingatlan kilenc hálószobával, fedett és szabadtéri medencékkel, 11 fürdővel rendelkezik. A szakértők szerint a tökéletes állapotban lévő, történelmi multú rezidencia minden fillért megér. Az enteriőr is olyan, akár egy királynői rezidencia, a házban a bézs, fehér és más világos árnyalatok uralkodnak. Stílusát tekintve a design letisztult, a modern és a hagyományos elemek keveredése némileg eklektikus jellegre utalhat. Nézz körbe az alábbi videó segítségével.

Leadfotó: Profimedia - RedDot

Oldalak

Home&Design
Egészség
Egy nagyszabású amerikai kutatás döbbentette rá a világot arra, hogy az egyik legnépszerűbb frissítőnk súlyos egészségügyi veszélyeket rejt.
Lifestyle
Elszabadultak az indulatok: Puzsér Róbert kíméletlenül nekiment a Tisza Pártnak, amiért Unger Annát jelölik a vagyonvisszaszerzési hivatal élére.
Lifestyle
Az Ikrek életében a szerelem most kiszámíthatatlanabb és gyorsabban változó lehet, mint általában, ami egyszerre izgalmas és kicsit zavarba ejtő. Íme, hétvégi szerelmi előrejelzésünk!
Sztárok
Mindössze 19 évesen debütált a divatvilág élvonalában Britney Spears kisebbik fia, Jayden, aki elképesztő címlapfotójával azonnal elrabolta a rajongók szívét.
Home&Design
Amíg alszunk, a lakásunk nem pihen – bizonyos elektromos eszközök ilyenkor is komoly kockázatot jelenthetnek.
Lifestyle
A használtas boltok – vagy ahogy mi, jó magyar módra mondjuk, a „turik” – igazi kincsesbányák: tele vannak egyedi darabokkal, szuper akciókkal és olcsó, mégis minőségi termékekkel, amelyekkel nem...