6 sztár, aki legyőzte a mellrákot

Anastacia
A gyönyörű énekesnő, Anastacia kétszer is megküzdött a mellrákkal. Először 2003-ban, majd tíz év múlva, 2013-ban újra legyőzte a daganatos betegséget. A 46 éves sztáron második alkalommal dupla masztektómiát végeztek el az orvosok. Azóta is hangoztatja, a rendszeres mammográfiai vizsgálat és a korai felismerés a legfontosabb, ez mentette meg ugyanis mindkétszer az életét.
Ha tetszett az összeállítás, nyomj egy lájkot vagy oszd meg a cikket másokkal is!
Ezt is ajánljuk: 5 étel, amit egyáltalán nem kellene fogyasztanunk
























