Sztárok

Oszter Sándor már nem szerelmes a feleségébe - Külön is költöztek

Oszter Sándor a Story magazinnak árulta el, egy ideje már nem élnek egy fedél alatt feleségével. Az okokról cikkünkben olvashatsz!

Oszter Sándor és felesége nem egy fedél alatt élnek

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

A 67 éves Oszter Sándor házasságának megromlásáról már eddig is számos pletyka keringett, most azonban maga a színész öntött tiszta vizet a pohárba. A Story magazinnak elárulta, válásról nincs szó, hiszen már 30 éve összetartoznak feleségével, Failoni Donatellával, de mindketten máshol szeretnek élni. Ezért döntöttek úgy, hogy nem laknak többé egy fedél alatt.

"Egyszerű, én Diósjenőn érzem jól magam. Budapest egy nagyfeszültségű metropolisz, az ember ott átveszi az ártó energiákat. Itt, a Börzsönyben viszont kedvemre lazulhatok. A feleségem ragaszkodik a Balatonhoz, mert a táj a gyerekkorára emlékezteti. Én erdőjáró ember vagyok, szeretek vadászni" - mesélte a lapnak Oszter, aki hozzátette, nem hiányzik neki a felesége, de szívesen jár ki hozzá.

Lapozz, cikkünk a következő oldalon folytatódik!

Fotó: mediaklikk.hu

Oldalak

Sztárok
Utazás
Meg kell nyomni a szezont a Balatonon, aztán jöhet az édes pihenés. A többség legalábbis ezt gondolja a vendéglátósokról.
Lifestyle
Sajnos vannak előjelei, amikor egy mosógép már nem fogja sokáig bírni, és kezdhetsz gyűjteni az újra.
Sztárok
Sokak szerint Bud Spencer és Terence Hill egyik legjobb filmje lett a Nyomás utána!, amiről most előkerült néhány titok.
Home&Design
Kis konyhában minden centiméter számít, a hűtő pedig könnyen úgy viselkedik, mint egy háromajtós szekrény. Mutatjuk, hogyan helyezd el okosan, hogy ne foglalja el az egész teret.
Lifestyle
Sok nyugdíjas dönt úgy, hogy ha jó egészségnek örvend, akkor inkább még folytatja a munkát.
Sztárok
Majka betegséggel küzdve is színpadra lépett a Sziget Fesztiválon, ahol nemcsak látványos show-t adott a közönségnek, de a Sepsiszentgyörgyre tervezett, fenyegetés miatt lemondott koncertjéről is...