Sztárok

5 titok Erős Antónia életéből – Majdnem lekéste a saját esküvőjét!

Top secret sorozatunk e heti sztárja nem más, mint Erős Antónia, aki rendkívül izgalmas titkokat súgott meg nekünk a magánéletéről, mesélt a gyermekeiről, sőt az esküvőjéről is. Olvasd el a csinos híradós titkait!

Titok #1

Erős Antónia 2009-ben adott életet ikergyermekeinek, Szonjának és Matyinak, akik idén szeptemberben lettek elsősök az iskolában. A híradós nekünk megsúgta, hogyan élte meg az első napokat. „Azért nem volt nagyon megrázó vagy meglepő, mert ők már február óta járnak foglalkozásokra. Ez egy sokkal jobb átmenet, mint ami régen volt. Más, mint amikor én voltam 7 éves. Besétáltam egy épületbe, ott volt egy csomó gyerek, egy csomó ismeretlen arc. Az sokkszerű volt, nekik nem volt az, tudták, hogy hová mennek. Nekem nem is ez volt a furcsa, hanem maga a tudat, hogy most már iskolások a gyerekeim, nem pedig óvodások. Amikor felkapták az iskolatáskát a hátukra, akkor ez egy nagyon érdekes, fura és szép pillanat volt. Ez egy fontos lépés egy család életében. Kicsit szívszorító, kicsit vicces. Akinek van gyereke, az pontosan tudja, mire gondolok, amikor ezt mondom” – mesélte nevetve Antónia, aki hozzátette, az egészben csupán az a rossz, hogy ezentúl hétköznap sokkal kevesebb időt tölthet majd a gyermekeivel.

Titok #2

A csinos tévés azt is megsúgta, hogyan tud még késő este is friss és üde maradni. „5, fél 6 körül engem biztosan az RTL büfében lehet látni, akkor veszem meg a kávém. Amikor az emberek azt mondják, hogy már nem iszom kávét, mert akkor nem tudok aludni, akkor én biztosan iszom még egyet. Pont azért, mert nem szeretnék elaludni a Híradó alatt. Ez a napi rituálém. Ha nem megyek, akkor csodálkozik a büfés, hogy valami baj történt” – viccelődött.

Video Horányi Juli, Tóth Vera, Mihályfi Luca: Tényleg nehezebb nőként a zeneiparban?

Titok #3

Erős Antónia és férje is szeret utazni, nyaralásaikról számos izgalmas történetet tudna mesélni, a legemlékezetesebbet velünk osztotta meg. „Az első viszonylag távoli és drága nyaralásunk Dominikára vezetett. Pár napot előtte New Yorkban töltöttünk, onnan mentünk át Dominikára a barátainkkal. New Yorkban mínusz 15 fok volt, Dominikán pedig plusz 30 fok. Február volt, azt hiszem. A mínusz 15-ben bundakabátban, csizmában voltunk. Átmentünk Dominikára és csak a mi bőröndünk nem érkezett meg. Egyetlen bőröndünk volt mindennel, ruhákkal, ajándékokkal. Úgyhogy másfél napig járkáltunk leizzadt ingekben és pólókban. Csak később került elő a táska. A végén már a saját ruháinkban mehettünk le a strandra” – árulta el a híradós.

Lapozz, cikkünk a következő oldalon folytatódik!

Fotó: Facebook.com/Erős Antónia; RTL KLub

Oldalak

Sztárok
Sztárok
A brit királyi családban ritkán hangzik el nyílt szó, de egyetlen gesztus is árulkodó lehet. Nos, Anna hercegnő olyat tett Kamillával, amit a palotában sokan megalázónak tartottak.
Egészség
Egyre több kutatás mutat rá arra, hogy az étrendünk apró, tudatos változtatásai komoly hatással lehetnek a szív és az erek állapotára. Néha például egészen meglepő, milyen egyszerű alapanyagok...
Lifestyle
A karácsony a szeretet ünnepe, mégis rengeteg kapcsolat megy tönkre ilyenkor – és a harmadik ok szinte mindenkit megdöbbent.
Christmas
Van egy megdöbbentően egyszerű technika, amelyet a profi cukrászok évek óta használnak – pedig otthon is működik, és ettől lesz minden süteményed selymesen puha és tökéletes állagú.
Lifestyle
Komoly döntések, belső vívódások és lassan kibontakozó sikerek várnak a Bak jegy szülötteire 2026-ban, amikor már nem lehet félvállról venni a saját vágyakat sem.
Home&Design
Az idei ünnepi dekoráció legmeglepőbb trendje az egyszínű karácsonyfa, amely egyszerre modern, ízléses és váratlanul látványos.