Orlando Bloom szakmát vált

Orlando Bloom valóban megunta a színészkedést és másik szakmát választ? Nem kell aggódni csupán egy film kedvéért lesz rendőr. Orlando már volt kalóz, herceg és most a törvény őre lesz.
A történet szerint a főszereplő belebonyolódik egy gyilkossági ügybe, amely egy korábbi rögbi játékos 18 éves lányának halálával kapcsolatos.
A nyomozások során a főszereplőről több nyomasztó emlék is felszínre kerül, amelyek egy nagyon központi szerepet játszanak a filmben.
A Collider nevű internetes magazin szerint Orlando Bloom az egyik nyomozót fogja alakítani. Ezt az információt hivatalosan azonban még nem erősítették meg.
Következzen egy interjú Orlando Blomm-mal:
























