Sztárok

A transzvesztita stílust szereti Jessica Alba lánya

A színésznő az amerikai The Rachael Ray Show-ban mesélt férjéről és lányáról. Utóbbi nagyon kedveli a feltűnő ruhákat, így anyukája a transzvesztiták stílusához hasonlította lánya öltözködését.

Jessica a következőket mondta: „Nagyon független, fontoskodó és imád feltűnően öltözködni. Egész nap parókát hord. Nagyon sok parókája van és magassarkúja. Ez őrültség, de ez teszi boldoggá.”

Alba továbbá a házasságáról mesélt: „Most már kilenc éve vagyunk együtt a férjemmel. Egy idő után elkényelmesedik az ember, és nem teszl azért, hogy több időt töltsön párjával. Azonban az ember nem veheti természetesnek a másik jelenlétét. Mi pont ezért minden héten legalább egyszer megpróbálunk csak egymással foglalkozni.”

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

 

 

Következzen Jessica Alba a Jimmy Kimmel Show-ban:

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Drámai vallomást tett a műsorvezető: kiderült, milyen kegyetlen szavakkal rombolták le a hitét, mielőtt megtörtént a csoda.
Sztárok
Gyökeres változások a TV2-nél: felállt az új hírműsor csapata, amelyben tapasztalt visszatérők és teljesen friss arcok is helyet kaptak.
Lifestyle
Kapu Tibor drámai hangvételű bejegyzésben állt ki Polgár Judit mellett, miután a sakklegendát felkérték államfőjelöltnek.
Sztárok
Nyílt levélben határolódtak el a vezetőségtől és hűtlen kezeléssel "gyanúsított" alkotóktól a Budapesti Operettszínház elismert művészei.
Lifestyle
Sokkolta a szépségipar világát a hír: alig 35 éves korában életét vesztette a Miss Universe Jamaica korábbi döntőse, LaToya Malcolm.
Lifestyle
Egy történelmi, 19. századi kőház megvásárlásával akarta valóra váltani régi álmát a házaspár, ám a kulcsátvétel után azonnal elszabadult a rémálom.